Tucai

Tucai S.A., to hiszpański producent węży przyłączeniowych, którego początki działalności sięgają roku 1963. Obecnie firma zatrudnia ponad 400 fachowców w dwóch fabrykach zlokalizowanych w Hiszpanii i Bułgarii. Dzięki elastyczności w dostosowaniu się do potrzeb klientów, innowacyjności technologicznej oraz wysokiej jakości produktów, Tucai zdobył pozycję lidera w reprezentowanej dziedzinie.
Jednym z atutów firmy Tucai jest szeroka gama wyrobów. Produkowane węże do wody oferowane są w rozmiarach od 3/8″ do 2″. Używany na oplot drut oraz zaciski, wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 i grubości 0,2 mm. Przewód wewnętrzny jest wytwarzany we własnej fabryce z czystego EPDM. W ofercie firmy TUCAI znajdują się również węże w oplocie z polimeru całkowicie odporne na korozję (oplot jest również odporny na działanie detergentów czy słonej wody). Wszystkie węże są dopuszczone do kontaktu z wodą pitną.
Tucai dedykuje swój produkt użytkownikom i instalatorom doceniającym wieloletnią i bezawaryjną pracę urządzeń.
Oprócz dystrybutorów w ponad 30 krajach, marce Tucai zaufało szerokie grono renomowanych producentów, stosujących węże Tucai jako komponenty w swoich finalnych produktach. Na liście referencyjnej znajdują się między innymi: Roca, Oras, Tres, Hansa, Junkers, Bosch, Wolf oraz Viessmann.