Calido-Gaz

Kurki kulowe do gazu Calido-gaz to sterowane ręcznie kurki przeznaczone do montażu w instalacjach gazowych wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i użytkowych, z wyłączeniem instalacji układanych bezpośrednio w ziemi. Kurki kulowe do gazu stanowią podstawowy element każdej instalacji gazowej i zapewniają pełne bezpieczeństwo jej użytkowania – produkowane są zgodnie z normą PN-EN 331:2005+A:2011.
Gwarancja: 5 lat.
Dostępny asortyment:
– kurek z dźwignią: GW/GW, GW/GZ,
– kurek z motylkiem: GW/GW, GW/GZ.
Filtry do gazu Calido-gaz przeznaczone są do montażu w instalacjach gazowych wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i użytkowych, z wyłączeniem instalacji układanych bezpośrednio w ziemi. Filtry do gazu stanowią podstawowy element każdej instalacji gazowej i zapewniają pełne bezpieczeństwo jej użytkowania. Filtry produkowane są zgodnie z normą PN-EN 331:2005+A:2011.
Gwarancja: 5 lat.
Dostępny asortyment:
– filtr do gazu: GW/GW
Węże do gazu Calido-gaz to wielowarstwowe węże przyłączeniowe, które zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. Przeznaczone są do podłączeń domowych urządzeń gazowych, takich jak kuchenki i piekarniki. Przyłącza gazowe produkowane są zgodnie z normą PNEN 14800. Wszystkie węże zabezpieczone są osłoną PCV. Dostępny asortyment: węże GW/GW, GW/GZ i kolano GW / GW, długości 50, 75, 100, 125, 150, 175 i 200 cm.